Oferta

Pierwsze dwa tygodnie kwietnia wszystkie pakiety 20% taniej ! Patrz poniżej

Moje usługi to nie tylko fotografia ślubna. Oferuję również sesje zdjęciowe podczas różnych imprez okolicznościowych takich jak: wieczory panieńskie, chrzciny, komunie, urodziny, bale, e venty firmowe i wiele innych, w zależności od Waszych potrzeb. Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem ze mną współpracy, napiszcie lub zadzwońcie. Chętnie odpowiem na każde pytania. Udostępniam również gotowe przykładowe cenniki. Jestem otwarty na wszelkie sugestie oraz Wasze pomysły. Napiszcie do mnie co Was interesuje, a prześlę ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.


Cztery najważniejsze rzeczy, za które płacicie


Czas fotografa


Umiejętności fotografa


Zużycie sprzętu fotograficznego


Forma oddanych zdjęć


Kilka gotowych pakietów 


podstawowy 

Przyjeżdżam do
kościoła oraz na salę. Jestem do godziny pierwszej w nocy. W pakiecie tym otrzymujecie 500 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej.
Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela, wtedy dodatkowo otrzymacie do około 200 zdjęć. Oczywiście na życzenie oddaje Wasze fotografie w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź w formie fotoksiążki gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

średni

Przeważnie zaczynam od Waszych przygotowań. Następnie jadę z Wami do kościoła i na salę gdzie fotografuję do pierwszej w nocy. W pakiecie tym otrzymujecie do 800 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej. Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela wtedy dodatkowo otrzymacie do około 200 zdjęć. Oczywiście
na życzenie oddaje Wasze fotografie w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź fotoksiążki
gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

pełny

Oferuję do wyboru
sesję narzeczeńską bądź przygotowania u kosmetyczki, jak również przygotowania u Was jako młodych, zdjęcia w kościele, oraz na sali weselnej do pierwszej w nocy lub czekam do oczepin. Otrzymujecie w tym pakiecie do 1000 obrobionych zdjęć.
Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela wtedy dodatkowo otrzymacie do 300 zdjęć. Oczywiście
na życzenie oddaje Wasze zdjęcia w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź fotoksiążki gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

Propozycje  przykładowych albumów

Album Tradycyjny

Fotoalbum solo

Fotoalbum complete Akryl Prestige

Fotoksiążka Complete Pro Classic

Propozycja Waszej sesji plenerowej

Często słyszę, że to zdjęcia z sesji plenerowej są największą ozdobą a po rozmowie z parą pomysł na fajne ujęcia sam sie rodzi, więc zapraszam może to Wasz pomysł mnie zaskoczy. 

Na ten moment mogę zaproponować dwa pomysły. Sesje krótka do 3 godzin lub długą powyżej 3 godzin reszta jest ustalana indywidualnie.


Oferuję również foto ściankę Zadzwońcie  lub napiszcie do mnie a dowiesz się dużo więcej 🙂