fbpx

Oferta

20% taniej !

Termin 26.10.2019 r.Przedstawiam kilka  pakietów do wyboru


pakiet podstawowy 

Przyjeżdżam do
kościoła oraz na salę. Jestem do godziny pierwszej w nocy. W pakiecie tym otrzymujecie 500 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej.
Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela, wtedy dodatkowo otrzymacie do około 200 zdjęć. Oczywiście na życzenie oddaje Wasze fotografie w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź w formie fotoksiążki gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

 pakiet średni

Przeważnie zaczynam od Waszych przygotowań. Następnie jadę z Wami do kościoła i na salę gdzie fotografuję do pierwszej w nocy. W pakiecie tym otrzymujecie do 800 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej. Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela wtedy dodatkowo otrzymacie do około 200 zdjęć. Oczywiście
na życzenie oddaje Wasze fotografie w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź fotoksiążki
gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

pakiet pełny

Oferuję do wyboru
sesję narzeczeńską bądź przygotowania u kosmetyczki, jak również przygotowania u Was jako młodych, zdjęcia w kościele, oraz na sali weselnej do pierwszej w nocy lub czekam do oczepin. Otrzymujecie w tym pakiecie do 1000 obrobionych zdjęć.
Mogę być fotografem również w drugim dniu Waszego wesela wtedy dodatkowo otrzymacie do 300 zdjęć. Oczywiście
na życzenie oddaje Wasze zdjęcia w postaci odbitek w albumie tradycyjnym, w foto albumie, bądź fotoksiążki gdzie każdy projekt jest ustalany indywidualnie.

Propozycje   przykładowych albumów

Album Tradycyjny

Fotoalbum solo

Fotoalbum complete Akryl Prestige

Fotoksiążka Complete Pro Classic

Sesja plenerowa

Często słyszę, że to zdjęcia z sesji plenerowej są największą ozdobą. Czekam na kreatywne, odważne pełne emocji i uczuć, Wasze pomysły


Oferuję również foto ściankę Zadzwońcie  lub napiszcie